اصفهان از 19 تا 22 مرداد ميزبان دو نمايشگاه تخصصي خواهد بود

اصفهان از 19 تا 22 مرداد ميزبان دو نمايشگاه تخصصي خواهد بود

1395/3/17 955 0

اصفهان از 19 تا 22 مرداد ميزبان دو نمايشگاه تخصصي خواهد بود

"هشتمین نمايشگاه بين المللي مواد شیمیایی، رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت"از تاریخ 19 لغایت 22 مرداد ماه در حالی در اصفهان برگزار می شود که این استان دارای واحدهای صنعتی فعال و تأثیرگذار در صنعت شیمیایی بوده و همچنین یکی از بزرگترین قطب های تولید رنگ و رزین کشور محسوب می شود

"هشتمین نمايشگاه بين المللي مواد شیمیایی، رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت"از تاریخ 19 لغایت 22 مرداد ماه در حالی در اصفهان برگزار می شود که این استان دارای واحدهای صنعتی فعال و تأثیرگذار در صنعت شیمیایی بوده و همچنین یکی از بزرگترین قطب های تولید رنگ و رزین کشور محسوب می شود. وجود شهرک تخصصی- صنعتی این حوزه و دانشکده های شیمیایی و همچنین تعدد کارشناسان و جامعه متخصص از مهمترین دلایل شکل گیری این رویداد در اصفهان است. همزمان با این رویداد "سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته"نیزدر دو سالن شیخ بهایی و میرداماد در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع برگزار خواهد شد. رشد و نوآوری های صورت گرفته در دنیای صنعت در و پنجره و وجود بازار مستعد در استان صنعتی اصفهان یکی از دلایل استمرار این نمایشگاه است.

با توجه به سابقه موفق برگزاری این نمایشگاه در دوره های گذشته، پیش بینی می شود نمایشگاه های مذکور در این دوره نیز با استقبال متخصصین و عموم مردم و بالاخص مصرف کنندگان این محصولات همراه باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر